Ürün gamını genişletiyor

Tencereden tabağa kek kalıbından tavaya kadar mutfakta ihtiyaç duyulan tüm ürünleri tek çatı altında sunan Kadı Kızı, ürün gamını genişletmeye devam ediyor.

Mutfak ve sofra ürünlerinin yanı sıra banyo ürünlerini de ürün gamına ekleyen Kadı Kızı, diş fırçalığı, tuvalet fırçası, çöp sepeti, katı ve sıvı sabunluktan oluşan 5’li banyo setini satışa sunuyor. Kararmaya ve sökülmeye karşı çok dayanıklı olan Kadı Kızı, 5’li Banyo Seti’ni antrasit, kahve, beyaz ve siyah renk alternatifleriyle banyonuza şık bir görünüm kazandırıyor.Birbirinden göz alıcı ürünleri müşterilerinin beğenisine sunan Kadı Kızı, mutfak ve sofra ürünlerinin yanı sıra ürün gamına banyo ürünlerini de ekledi.

Şık ve trend tasarımlarıyla yaşam alanınıza yenilik katan Kadı Kızı, satışa sunduğu 5’li banyo seti ile evinizi daha modern hale getiriyor. Diş fırçalığı, tuvalet fırçası, çöp sepeti, katı ve sıvı sabunluktan oluşan Kadı Kızı 5’li Banyo Seti, şık ve kaliteli tasarımıyla ön plana çıkıyor. Kolay kırılmayan yapısı ve yumuşak doku kaplamasıyla mükemmel bir görünüme sahip olan Kadı Kızı 5’li Banyo Seti, antrasit, kahve, beyaz ve siyah renk alternatifleriyle banyonuza ferah bir hava getiriyor. Kaliteli malzemelerden üretilen 5’li banyo seti, her banyoya uyum sağlayan tarzıyla dikkat çekiyor.

Hibya Haber Ajansı

Okunma