Müstakil tatil ayrıcalığı

Ela Quality Resort Belek’te bulunan 200 göl evi müstakil tatil ayrıcalığını resort otel konforuyla sunuyor.

Otele giriş yapan misafirler müstakil göl evlerine adım attıktan sonra lobi, asansör gibi ortak alanlara girmeden, sağlıklı ve konforlu bir şekilde keyifle tatil yapabiliyorlar.

Akdeniz Bölgesi’nin en çok tercih edilen çocuk dostu aile oteli Ela Quality Resort Belek, uluslararası geçerliliği olan güvenli turizm sertifikasıyla, misafirlerine pandemi sonrasında en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, güvenli bir tatil deneyimi yaşatıyor. Ela Quality Resort, 110 dönüm arazide, 270 metrelik geniş sahili ve 10 farklı havuzu ile misafirlerine izole bir tatil imkânı sunarken, 200 göl evi ile de müstakil tatili resort otel konforunu yaşatıyor.

Ziyaretçilerinden aldığı oylarla Tripadvisor 2020 Travellers’ Choice ödülünü alan Ela Quality’de konuklar, kendilerine özel pavilyonlarda vakit geçirip, denizden ya da havuzdan sonra hiçbir kapalı alana girmeden direk odalarına girebiliyor. Her türlü önlemin alındığı SPA ve Wellness tesislerine ek olarak Ela Quality Resort’da misafirler ana restorana ek olarak otelde bulunan farklı restoranlarda ünlü şeflerin hazırladığı dünya lezzetlerini açık havada tadabiliyor.

Uzun süre evde kapalı kalan misafirler geniş yeşil alanlarda yürüyüş, spor, yoga yaparken, minik misafirler, ödüllü çocuk klübü Everland Q City’deki aktivitelere ek olarak yeşil alanlarda uçurtma şenliği, aileler yarışıyor gibi etkinliklerle evde kaldıkları günlerin acısını çıkarıyor.

Geniş sahilde Belek’in eşsiz denizinden faydalanabilen misafirler ayrıca, yarı olimpik, aktivite, dinlenme ve sessiz alan havuzları gibi birbirinden farklı 10 havuzda suyun keyfini rahatça ve sosyal mesafe kaygısı yaşamadan çıkarabiliyor.

Pandemi sürecini unutturacağız

Amaçlarının misafirlere pandeminin yaşatmış olduğu stresi unutturmak ve kendilerini güvende hissettirmek olduğunu söyleyen Ela Quality Resort Genel Müdür Yardımcısı Emre Tatar, “Yeni normale en iyi şekilde hazırlandık. Otelimizdeki tüm önlemleri ve kurguları en ince ayrıntısına kadar düşünerek oluşturduk, personelimizin en iyi şekilde eğitim almasını sağladık ve dijital platformlarda eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Konuklarımızın her yıl olduğu gibi bu yıl da güzel hatıralarla, mutlu bir şekilde evlerine döneceğini biliyoruz” şeklinde konuştu.


Hibya Haber Ajansı

Okunma