Atasay’dan Boyner’e özel koleksiyon

Mücevheratın öncü markası Atasay’ın, Boyner’e özel tasarladığı, dünya takı modasını yansıtan Atasay X Boyner koleksiyonu mücevher severlerin beğenisine sunuldu

Atasay Mücevherat Genel Müdür Yardımcısı Kamuran Öncel, Türkiye'yi çok katlı mağazacılık kavramı ile tanıştırarak, müşteri deneyiminde ilklere imza atan Boyner ile iş birliği yapmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Sektördeki iki lider markanın bu iş birliği sayesinde ayrıcalıklı bir müşteri deneyimi yaşatacağını belirten Öncel, şöyle dedi: “Atasay olarak hibrit sistemin artan önemini göz önünde bulundurarak hem mağazacılık hem online tarafta yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Özellikle katlı mağazacılığın dünyada önemini koruyan ve ‘tek sepet’ uygulaması ile tüketicinin işini kolaylaştıran bir sistem olması bizim için önemli bir fırsat. İş yapımızda kendi mağazalarımız, franchise’lar ve satış noktalarımız var. Bu yapıyla halihazırda geniş bir kitleye ulaşıyoruz ama katlı mağazacılık gibi daha organize bir perakende yapısının içinde yer almak bizi yepyepi bir kitleyle buluşturacak. Önümüzdeki günlerde boyner.com.tr’de de yer alacağız ve işbirliğimizi Boyner’in farklı mağazalarına da genişleteceğiz. Böylece hibrit müşterilerimize, hem Boyner mağazalarında hem de boyner.com.tr üzerinden ulaşacağız.”dedi.

Mücevher dünyasının son trendleri Atasay X Boyner koleksiyonunda

Mağazacılık sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeyle müşteri mutluluğu ve deneyim odaklı ilerlediklerini vurgulayan Boyner Giyim Dışı & Ayakkabı & Çanta Kategorileri Genel Müdür Yardımcısı Dilek Çağlayan Değirmenci ise şöyle konuştu: “Yenilikçi, trendleri ve zamanın ruhunu yakalama vizyonuyla Türkiye’nin ve dünyanın sevilen markalarını tüketicilerle buluşturuyoruz. Her zaman müşterilerimizin  alışveriş deneyimlerini iyileştirmeyi, onlara yeni ve farklı ürünler sunmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, mücevher alanında en beğenilen markalardan biri olan Atasay ile çok keyifli bir iş birliği gerçekleştirdik. Atasay’ın Boyner’e özel hazırladığı, son trendleri yansıtan Atasay X Boyner koleksiyonunun aksesuar seven geniş bir kitle tarafından ilgiyle karşılanacağına inanıyoruz. Farklı zevklere hitap eden bu zengin koleksiyon ilk etapta Boyner Cevahir’deki Atasay Kiosk mağazasında satışa sunulacak. Aldığımız her yeni aksiyon için büyük bir heyecan duyuyoruz. Önümüzdeki günlerde de gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğini büyüterek yeniliklerimize devam edeceğiz.”dedi.

Hibya Haber Ajansı

Okunma